3 modely Satisfyer Penguin nebo Rabbit?

Satisfyer Penguin

Satisfyer – malé šikovné hračky, které přináší tak silné prožitky, že se i zkušené erotomance podlomí kolena. Reference uživatelek mluví jasně.

Velkým důvodem úspěchu těchto hraček je jejich bezdotykový princip. „Nasají“ do sebe klitoris, se kterým si pak pohrávají tlakové vlny, aniž by se ho vůbec dotkly. Jedná se o velmi silný zážitek, který musíte vyzkoušet na vlastní kůži, pokud jej chcete pochopit. Jeho výhodou je například i to, že se intimní partie neznecitliví při delší stimulaci. Přečtěte si recenze Satisfyer Penguin

Nabíjení pomocí USB 
v chodu vydrží až 2 hodiny
Snadné přepínání programů
pomocí plus a minus
Vyměnitelný náhubek
pro ještě snadnější umytí
Vhodný do sprchy
nový rozměr masturbace nebo sexu

Satisfyer Pro Penguin

Satisfyer – malé stroječky s kouzelným otvůrkem, ve kterém se odehrávají věci, na které běžné ženské tělo ani není zvyklé. Stačí se porozhlédnout po recenzích a názorech a musí vám být jasné, že to nejsou žádné reklamní kecy. Bezdotyková stimulacepomocí tlakových vln, kterou přináší tyto šikovné stimulátory, jsou zkrátka velmi mocným nástrojem pro dosažení nezvykle silných orgasmických výšin.

A která z nich je momentálně tím nejúspěšnějším a nejvymazlenějším milovníkem? Přečtěte si recenze Satisfyer Penguin

SATISFYER Pro Penguin Next Generation

Nabíjení pomocí USB 
v chodu vydrží až 90 minut
Snadné přepínání programů
pomocí plus a minus
Vyměnitelný náhubek
pro ještě snadnější umytí
Vhodný do sprchy
nový rozměr masturbace nebo sexu
Vodotěsný
Pro ještě více zábavy pod vodou
Lithiové baterie
Nabíjení pomocí USB
Silikonový náhubek
Silikon příjemný pro tělo a snadné čištění
Stimulace pomocí tlakových vln
Až 11 programů intenzity

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů. Úžasný stimulátor 2v1 je přesně to, po čem ženy vždy toužily. Spojení dvou naproste rozdílných konceptů dalo vzniku stimulátoru Satisfyer Pro G-Spot Rabbit – vibrátor se zařízením na sání klitorisu. Satisfyer pro G-spot nabídne 3 rychlosti vibrací a 7 vibračních rytmů. Ergonomický tvar vibrátoru zaručuje pohodné padnutí do ruky pro snadnou manipulaci. Přečtěte si recenzi Satisfyer G-spot Rabbit

Nabíjení pomocí USB 
v chodu vydrží až 90 minut
Snadné přepínání programů
samostatné tlačítko pro vibrace
Vyměnitelný náhubek
pro ještě snadnější umyt
Dráždění g-bodu
dopřejte vibracemi slast pro g-bod
Vodotěsný
Pro ještě více zábavy pod vodou)
Lithiové baterie
Nabíjení pomocí USB
Silikonový náhubek
Silikon příjemný pro tělo a snadné čištění
Úžasný stimulátor 2v1
Spojení dvou naproste rozdílných konceptů

A v čem přesně se SATISFYER Pro Penguin liší?

Jiný ráz této hračce dodává její design. Ale nejde pouze o vzhled – který je opravdu nápaditý a velmi sympatický. Ženy, které nefandí nudným hračkám bez charakteru, si tohoto společníka musí zamilovat už jen od pohledu (nemluvě o tom, co bude po jeho zapnutí). Jeho podoba má však i praktickou stránku věci – hračka se velmi dobře drží a neklouže z ruky.

Dalším rysem této verze je její dobíjení. Disponuje vestavěnou baterií (s dlouhou životností) a odpadá tak starost o nákup baterií. Čas nabíjení je při úplném vybití 3 hodiny a hračka je pak připravena fungovat divokých 120 minut. První nabití trvá déle – až 8 hodin.

Penguin se ovládá jediným tlačítkem, což bude vyhovovat dámám, které se raději soustředí na jiné věci než na čudlíky. Pomocí tohoto tlačítka se hračka zapíná a také s ním můžete postupovat po 11 programech stimulace – od něžnějších až po ty nejintenzivnější.

I tento model samozřejmě můžete bez obav vzít na smyslnou chvilku do vany – stimulace pod vodou je ještě intenzivnější. Rovněž použití s lubrikantem nabízí zase jiný prožitek.

Materiál a závadnost

Výrobky z řady Satisfyer jsou k tělu ohleduplné. Aktivní část určená ke stimulaci klitorisu je vyrobena z kvalitního silikonu, který, jak asi víte, je takovou známkou pořádné erotické hračky. Jedná se o přírodní, šetrný a velmi příjemný materiál. V oblasti erotických pomůcek je velmi žádaným, jelikož evokuje dojem doteku lidského těla a negativní reakce na něj jsou zcela ojedinělé.

Zbytek Satisfyeru je z kvalitního plastu ABS. Ten je zárukou, že se hračka hned nerozbije. Je velmi pevný a odolný. Zároveň neobsahuje pro tělo škodlivé ftaláty a je i hypoalergenní a neporézní.

Komu bude tato hračka vyhovovat?

Když to shrneme, je SATISFYER Pro Penguin vhodný pro ženy, kterým vyhovuje hračka s osobností a jednodušším ovládáním. Dobře se drží (ale můžete se naučit používat jej i bez držení), nabijete jej pomocí USB a jeho tichý chod vás nebude rušit.

Myslete však na to, že díky jedinému tlačítku se musíte proklikat všemi stupni intenzity, když budete toužit po návratu k něžnější stimulaci. Pokud chcete přístup k nižším úrovním okamžitě, pak jsou vhodnější modely, které mají dvě tlačítka.

Třeba vyspělejší bráška tučňák SATISFYER Pro Penguin NextGeneration– šikovný fešák s motýlkem a vyšším výkonem.

Král tučňák – SATISFYER Pro Penguin

Vyšňořený, elegantní a zatraceně šikovný. Takový je zcela nepochybně. Ale povězme si konkrétně, co v tomto černobílém fešákovi čeká na jeho šťastné majitelky.

Vylepšený motor a přece něžnější přístup. Tento elegán v sobě ukrývá pořádnou sílu, ale půjde na vás pro začátek něžněji, než jeho předchůdci – asi rozumím potřebám běžné ženy ještě o malinko lépe. I on nabízí klasických 11 stupňů intenzity, akorát jsou ve větší škále a lépe se tak přizpůsobí vašim náladám a potřebám.

Tučňák zároveň myslí především na vás – motor je nyní ještě tišší a podsvícení nenápadnější, aby vás při prožívání silných prožitků nic nerušilo. Jeho tlačítko je zajímavým kompromisem předešlých verzí – je pouze jedno, ale nabízí příjemnou možnost naladit i nižší stupně intenzity během okamžiku.

Nabíjení je zase o krok dál. Nyní už jsme pouze na hodině a půl. Poté si můžete užít až 90 minut fantastického rozmazlování.

A i tučňák moc dobře ví, že pod vodou lze s ženou dělat divy. Je zcela voděodolný a připravený ukázat vám, že stimulace pod hladinou je ještě intenzivnější. Stejně tak s lubrikanty na vodní bázi.

A nezávadnost a odolnost?

Ani SATISFYER Pro Penguin NextGeneration nezklame. Kvalitní silikon je samozřejmostí. Nabízí tak nezávadnost i příjemný prožitek.

Zbytek hračky je pak z kvalitního ABS plastu nebo-li z odolného a pevného materiálu, který je zárukou dlouhé životnosti. Je neporézní a hypoalergenní, nemá chuť ani zápach a neobsahuje škodlivé ftaláty.

Konečné rozřešení

Tahle poslední hračka ze série nadchla nejen pěknou řádku žen, ale i nás. Vždyť se na ní podívejte… k tomu si vezměte, že se jedná o poslední verzi vylepšenou na základě referencí a potřeb uživatelek… mohla by snad být zklamáním, když i ta nejstarší verze hračky dokáže ženu přivést až na hranice příčetnosti?

Dobře ale tedy, hodnocení: Tento Satisfyer je už na pohled něco extra a ani výkon nezklame. Je něžnější i silnější než dřív, nabíjí se krátce a i vylepšený tichý chod je hoden tak elegantní hračky. Vylepšený tučňák musí vyhovovat snad každé ženě, která se ráda nechá hýčkat tím nejlepším.

Ale pokud snad nestojíte o roztomilé zvířátko v posteli a preferujete spíše klasičtěji vypadající hračky bez „tváře“, pak můžeme doporučit obdobně výkonný a méně výstřední SATISFYER PRO 2 NextGeneration.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit rozjíždí sexuální revoluci!

Žhavá novinka ze světa stimulátorů. Úžasný stimulátor 2v1 je přesně to, po čem ženy vždy toužily. Spojení dvou naproste rozdílných konceptů dalo vzniku stimulátoru Satisfyer Pro G-Spot Rabbit – vibrátor se zařízením na sání klitorisu.

Satisfyer pro G-spot nabídne 3 rychlosti vibrací a 7 vibračních rytmů. Ergonomický tvar vibrátoru zaručuje pohodné padnutí do ruky pro snadnou manipulaci. Tělo vibrátoru je vyrobeno z měkkého a hebkého mírně flexibilního materiálu, který se přizpůsobí vašemu tělu.

Ve špičce vibrátoru se ukrývá silný motor, který Satisfyer rozvibruje hned v 7 rytmech a poskytne ohromující vaginální stimulaci. Vnější rameno hračky totiž disponuje silikonovým otvorem, který přilne k vašemu poštěváčku a bude jen bezdotykově stimulovat pomocí funkce tlakových vln.

Tento způsob stimulace není nic nového, značka Satisfyer s ním ovládá trh už několik let a dopřává ženám ty nejlepší orgasmy. Na výběr dostanete z 11 sacích režimů, mezi nimiž budete jednoduše přepínat tlačítky na rukojeti. Vibrátor se nabíjí pomocí USB kabelu.

Nákupní košík