Základní satisfyery 1, 2, 3 a delux, který stojí za to?

V čem se liší model Satisfyer 1?

Satisfyer 1 Next Generation

Tento konkrétní typ je odlišný v první řadě formou napájení. Je odpovědí na potřeby zákaznic, které by rády měly přístup k nekonečnému potěšení i bez zdroje elektřiny. To je nyní možné s tímto modelem, který funguje na dvě obyčejné AAA baterie.

Samozřejmostí je i originální, nový a jako vždy velmi působivý design. V elegantní štíhlé hračce se ukrývá 11 stupňů intenzity – můžete s ním začít na něžných vlnách a pomocí jediného tlačítka dojít až k takové intenzitě, která dokonale rozvibruje právě vás.

Chod Satisfyeru je tichý a nebude rušit ani vás a už vůbec ne sousedy. I tento model je vodotěsný a kupříkladu ve vaně s ním najdete zase o trochu jiný typ smyslných prožitků. Hračku lze používat i s lubrikačním gelem na vodní bázi, což opět poněkud změní vaše dojmy – mnoho uživatelek je popisuje jako intenzivnější.

Silikonový nástavec (kde se vše odehrává) lze snadno odejmout a pohodlně vyčistit.

O materiálu a (ne)závadnosti

Aktivní část Satisfyeru 1 (se kterou přichází do styku intimní partie) je vyrobena ze silikonu, který je nejluxusnějším materiálem pro erotické pomůcky. Jedná se o přírodní, velmi poddajný, hebký a měkký materiál, který snadno připomíná dotek lidské kůže. Alergické reakce na něj jsou zcela ojedinělé.

Zbytek hračky je z tvrdého plastu ABS – který zaručuje pevnost, odolnost, je neporézní hypoalergenní, bez chuti i zápachu a neobsahuje škodlivé ftaláty.

Hodnocení erotické hračky

Tento model je skvělou volbou nejen na cesty. Je skladnější a tišší než jeho kolegové. Jeho předností je jednoduchost.

Pro dámy, které preferují „pořádnou výbavu“ doporučujeme věnovat pozornost rozměrnějšímu modelu SATISFYER Plus Size.

Pokud vás tato nepochybně velmi lákavá hračka zaujala, vůbec na nic nečekejte a najděte si s námi místo, kde ji koupíte nejvýhodněji. Uspokojení za skvělou cenu zaručeno!

SATISFYER Plus Size je cestovní verze pro rychlejší dokonalost

SATISFYER 2 Next Generation Plus Size

V této verzi najdete podobné výhody jako v jejím předchůdci – modelu Satisfyer 1. Opět se jedná o cestovní hračku, která vychází vstříc uživatelkám, pro které je prioritou připravená hračka – kdekoliv, kdykoliv, bez nabíjení. Stačí si jen ohlídat zásobu baterií AAA.

Cestovním potřebám vychází vstříc i tichý chod, díky kterému nebude nic rušit ani vaše prožitky a ani případné kolegy za stěnou.

Výraznější změnou Satisfyeru Plus Size je (jak sám název napovídá) jeho rozměrnost. Je zhruba o 3 cm delší než původní model. Může proto více vyhovovat ženám plnějších tvarů anebo zkrátka těm, které rády v rukou něco pořádného.

Další změnou jsou i tlačítka + a –. Díky nim se můžete okamžitě vrátit k méně intenzivnímu režimu (stupňů je 11), což předchozí model nenabízí.

Voděodolnost umožňuje vzít hračku na smyslné chvíle do vany či sprchy. A pravděpodobně to budete dělat často – pod vodou totiž stoupá intenzita stimulace.

Informace o zdravotní závadnosti

Každého, s kým máte intimní styk, byste si měla prověřit. To není špatná zásada. A jistě ji lze aplikovat i na poli erotických hraček.

Všechny produkty řady Satisfyer jsou vyráběné s ohledem na vaše tělo. Část, která se věnuje vašim nejcitlivějším místům, je tedy vyráběna ze silikonu, což je velmi bezpečný, přírodní a také velmi příjemný, hebký a něžný materiál. Jeho dotyk je podobný dotyku lidské kůže a není třeba se bát negativního vlivu na zdraví.

Tělo hračky je pak tvořeno z plastu ABS. Ten bezpečně chrání funkčnost, hned tak něco mu neublíží, je neporézní a hypoalergenní, nemá chuť ani zápach a neobsahuje škodlivé ftaláty.

Celkové hodnocení Satisfyeru Plus Size

Výborný pomocník na cesty, který uspokojí dámy se slabostí pro větší rozměry.

Pomocí tlačítka navíc můžete lépe přepínat mezi programy – což je perfektní pro ženy, které mají rády časté změny tempa.

Pokud však preferujete jednoduchost a minimum ovládání, pak zvažte menšího brášku Satisfyer 1.

Satisfyer Pro 2 Next Generation, pomalu (tedy spíše rychle) se dostáváme k vrcholu

SATISFYER PRO 2 Next Generation

Tato luxusní hračka přináší hned několik vylepšení oproti předchozí řadě. Učí se z potřeb a ohlasů svých zákaznic a snaží se posunout jejich uspokojení ještě o úroveň dál.

To se odráží třeba v nové hlavici. Silikonová část, jejímž úkolem je ona působivá péče o klitoris, je nově větší a širší, což se odráží v komfortu jejího užívání.

Také podsvícení ovládání prošlo inovací a nově není tak výrazné, aby vás snad náhodou nerušilo.

Ženy, které milují, když je hýčkají šikovné hračky, a milují to často, je výbornou novinkou i zkrácená doba nabíjení. Nyní stačí Satisfyeru Pro 2 NG pouhé dvě hodiny namísto původních tří (první nabití opět trvá až 8 hodin). Až se bude blížit čas dalšího dobíjení, zjistíte to díky blikající diodě.

Na těle hračky najdete ovládání intenzity. Celkem 11 stupňů stimulace můžete procházet směrem nahoru i dolů. Pokud snad preferujete užívat si bezdotykovou stimulaci klitorisu zcela bezdotykově – můžete se naučit hračku používat i bez jejího držení. Chce to chvíli cviku, ale dá se používat i takto.

Silnější a výkonnější motor pak můžete vyzkoušet i pod hladinou vody. A ano, i tento model pod vodou působí ještě silněji. To už není nic pro citlivky!

Lubrikační gel na bázi vody můžete používat bez obav.

Jak je vyroben a co vydrží

Vylepšený model samozřejmě nemůže zaostávat, když jde o to nejdůležitější – o vaše zdraví. I Satisfyer Pro 2 NextGeneration je vyroben z kvalitního silikonu, který je zárukou nejen nezávadnosti a bezpečnosti, ale i toho, že vás nebude rušit chladný dotyk cizího objektu. Silikon je zárukou něžnosti.

Zbytek erotické hračky je pak z plastu ABS. Což je kvalitní materiál, který slibuje dlouhou životnost. Je velmi odolný a stejně tak i zcela zdravotně nezávadný, nemá žádný zápach, je hypoalergenní a neporézní a bez škodlivých ftalátů.

Náš závěr

Nejde asi říct nic jiného, než že se jedná o skutečně kvalitní kousek a společníka přesahujícího obvyklé možnosti erotických pomůcek. Jde zkrátka o hračku pro ty nejnáročnější.

Vylepšený výkon je vhodnou volbou pro ženy, které rády intenzivnější stimulaci. Ovládání pro vás bude vhodné, pokud ráda často měníte rytmus.

Ale máme tu ještě jednu perličku. Rozhodně si prohlédněte i SATISFYER Pro Penguin Next Generation – který nadchne všechny ženy, které mají rády něco opravdu extra.

Rozdíly SATISFYERU Plus Deluxe od ostatních modelů

Již bylo nakousnuto, že silnou stránkou této verze je její design. Rozhodně potěší ženy se silným estetickým cítěním – není to žádná levná plastová tyčka, nýbrž elegantní luxusem provoněná hračka na úrovni. Nejde pouze o vzhled, hračka se také hned jinak drží. Už je však na konkrétní uživatelce, která verze jí lépe padne do ruky.

Tento model patří k těm, které nabízí jediné tlačítko k ovládání. Což má dvě strany – jedná se o velmi jednoduché ovládání, vhodné především pro dámy, které nerady vynakládají příliš energie na čudlíky a raději si vychutnávají jiné vjemy. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete, že chcete přehodit na nižší výkon stimulátoru, musíte si celý program proklikat (má 11 úrovní). Jde tedy o řešení vhodné pro ženy, které preferují pozvolný postup k intenzivní stimulaci a nepotřebují klikat sem a tam.

Verze Satisfyeru Plus Deluxe je s dobíjecí vestavěnou baterií, nemusíte tedy víc utrácet za baterie. K nabíjení však budete potřebovat zdířku pro USB kabel a 3 hodiny času – po kompletním nabití je stimulátor připraven oddaně sloužit celých 120 minut. Když bude hračka pomalu potřebovat dobít, dá vám to vědět blikáním.

Tato dražší verze samozřejmě musí mít i navíc něco pořádného. Kromě designu se jedná především o vylepšený tichý chod a výkonnější motor – ještě intenzivnější stimulaci a silnější prožitek.

I tento model je zcela připravený posloužit pod vodou, ve které je stimulace ještě silnější. Stejně tak je vhodný pro užití s vodními lubrikanty.

Materiál

Aktivní vrchní část je z kvalitního silikonu. Látky zcela šetrné a bezpečné, která kraluje výrobě erotických hraček, jelikož nabízí něžný dotek podobný lidské kůži.

Tělo je z plastu ABS. Kvalitního, odolného,hypoalergenního a neporézního. Škodlivé ftaláty v něm nenajdete.

Suma sumárum jedná se o k tělu přátelskou hračku, která vám rozhodně neuškodí a zároveň i vydrží.

Zhodnocení tohoto pomocníka

Pod elegantní rouškou se skrývá výkonnější a tišší motor. Uspokojí tedy i náročnější dámy.

Díky jednoduchému ovládání bude vyhovovat ženám, které si nejraději požitkářsky užívají svou oblíbenou intenzitu a její pozvolné zvyšování.

Pokud vás lákají výhody tohoto modelu, ale zároveň chcete možnost rychleji snížit intenzitu stimulace, pak se mrkněte třeba na model SATISFYER PRO 2 NextGeneration.

Nákupní košík