Dráždění klitorisu pomocí podtlakových vln

Každá žena je originál a každá má ráda něco jiného. Neexistuje žádná univerzální metoda, žádné spolehlivé postupy pohybů, které přivedou k orgasmu každou ženu. Nicméně existuje jedno posvátné místečko, na které se nesmí zapomínat. Bez dráždění klitorisu dosáhne orgasmu jen málokterá žena.

Ženy, které mají problém orgasmu vůbec dosáhnout, pak obvykle hlásí sladký úspěch.

V čem je to tak geniální?

Jedná se o úplně jinou stimulaci, než jakou zažijete s vibrátorem a jinými hračkami.

Vlny muchlají, působí a zvláštním způsobem bez dotyku klitoris dráždí tak, že musíte tenhle pocit zažít, popsat zkrátka nejde. Ale opravdu to funguje, recenze jasně říkají, že ženy s těmito pomůckami dosahují orgasmu během pár minut.

SATISFYER Pro Penguin Next Generation
Velmi účinný stimulátor klitorisu na principu tlakových vln v roztomilém designu.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Mají mít muži strach, že budou nahrazeni?

Nojo, tahle otázka se tak trochu nabízí. Pokud je to tak dokonalé, někteří muži by se i mohli bát tuhle hračku své ženě koupit. Co pak bude s nimi, jestli je tohle tak skvělé? Ale nebojte, silné orgasmy si můžete totiž užívat společně.

Některé modely jsou jako stvořené pro párové hrátky. Takže, pánové, tohle udělátko vám nejen usnadní práci, ale navíc vám dopřeje pohled na vaši ženu v silných orgasmických křečích. A to také stojí za to.

A nebojte, většina žen stejně nikdy nedá dopustit na pořádného chlapa, i když jim uděláte radost touhle dokonale šikovnou hračkou.

Co všechno jde s pulzační hračkou provádět?

Podtlaková stimulace funguje skvěle nejen na klitoris. Citlivé bradavky budou také vrnět blahem. A i pánové mohou tuhle zvláštní hračku vyzkoušet… kde, to už necháme na jejich chutích a představivosti…

Nákupní košík